webmisie

redemptoristé

Nejbližší události

Žádné nadcházející události k zobrazení!
anezka rimskaVyznání lásky ke Kristu stálo mladou Anežku Římskou život. Zamilovala si Ježíše a bez něj nemohla žít. Na přímluvu této velké světice poprosme i my o hlubokou a věrnou lásku k Bohu.
Duchovní slovo ze Svaté Hory - P. Krzysztof Strzelczyk

 
Makta jednoty krestanuKristus udělil své církvi jednotu od počátku a neustále jí dává dar jednoty. Vlivem hříchu člověka se tato jednota narušila a proto je potřeba se modlit za sjednocení těch, kteří vyznávají stejného Pána. Maria je ta, která může vyprosit i to, co je jinak lidem nemožné.
 
Duchovní slovo ze Svaté Hory - P. Piotr Nowicki

 
krest pane 1Svátkem Křtu Páně se končí vánoční období. Můžeme našemu Pánu poděkovat za všechny milosti a především prohloubení vědomí, že je nám jako člověk blízko. Zakusil si náš život a žil v Nazaretě a dozrával do lidské dospělosti. Po křtu v Jordánu odešel z Nazareta a začal hlásat evangelium a připravovat lido na přijetí celkové záchrany každého člověka. Uvědomme si, co pro nás znamená, že jsme pokřtěni.
Duchovní slovo z tasovické farnosti (kostel Dyje) - P. Josef Michalčík, redemptorista
Bozske Srdce Jezisovo03Příběh uzdraveného malomocného nám dodává odvahy přijít ke Kristu s prosbou o očištění z malomocenství duchovního, z malé lásky, z nedostatečné úcty k Bohu, k druhým nebo k sobě, z hříchů, které jsme vykonali. Ježíš se nás dotkne s láskou a povede cestou života.

Duchovní slovo ze Svaté Hory - P. David Horáček

 

Doporučujeme