webmisie

redemptoristé

podcastweb

Nejbližší události

Žádné nadcházející události k zobrazení!
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

zprávy

KomentarewebmisieMilí návštěvníci našich webových stránek. Chceme vás informovat, že jsme přidali možnost vkládání komentářů k článkům. Můžete tak vyjádřit svůj názor, nebo diskutovat ohledně něčeho, co vás zajímá. Nicméně připravujeme také v kratším časovém horizontu nezávislé diskusní fórum, které bude souviset s misií on-line.
Přejeme Boží požehnání.
On-line misijní tým a redakce webmisie.cz
Přidat komentář (2 Komentáře)
DSCN2713 JPGZ katolického týdeníku vybíráme článek o sázení stromu na počest svatého Klementa, rodáka z Tasovic. Děkujeme Karlu Potáčkovi, že jménem autora článku nám umožnil uveřejnění článku i na našem webu. Také mu děkujeme za fotky.
Neobvyklá připomínka dvoustého výročí úmrtí Klementa Maria Hofbauera se v polovině března o víkendu uskutečnila v Brně – Horních Heršpicích, v blízkosti kostela tohoto světce. Farníci tam sázeli stromy. Virová pandemie si vynutila odklad dalších významných akcí, z nichž řada měla mezinárodní přesah. „Stromky už ale byly koupené a sázení odložit nešlo. Dodrželi jsme však platný limit počtu účastníků,“ říká organizátor akce Karel Potáček.

Číst dál: Sázení stromu na počest sv. Klementa Hofbauera

Přidat komentář (0 Komentářů)
KlementvyrociDne 15. března 1820 zemřel sv. Klement Maria Hofbauer, rodák z Tasovic, patron Varšavy a Vídně. Dnem 15. března 2020 začíná jubilejní rok sv. Klementa Hofbauera. Tento rok byl vyhlášen generálním vedením kongregace Nejsvětějšího Vykupitele.
V tomto roce se více zaměříme na osobu tohoto světce, jeho dílo, lásku k Bohu a k lidem, kterou projevoval způsobem jemu vlastním.
Věříme, že na přímluvu sv. Klementa Hofbauera i my se více přiblížíme k našemu Vykupiteli, který si nás cenil víc, než sebe.
Přidat komentář (0 Komentářů)

Doporučujeme