webmisie

redemptoristé

Nejbližší události

Žádné nadcházející události k zobrazení!

redemptoristé v Čechách

20180729 svatojakubska pout webend
V kostele sv. Jakuba st. v Hodonicích, který spadá do farnosti Tasovice, bude poutní mše svatá. Všichni jste srdečně zváni. Kostel sv. Jakuba st. je součástí společné farnosti Tasovice, Hodonice, Dyje. V Tasovicích se narodil sv. Klement Hofbauer, který rozšířil kongregaci redemptoristů z Itálie do dalších zemí Evropy. Sv. Klement je patronem Vídně a Varšavy.
rodiny pestounska pece00
V sobotu 9. června se již podruhé pod záštitou brněnského spolku TRIALOG sešli na klášterní zahradě v Tasovicích u Znojma pěstounské rodiny, aby společně oslavily Den dětí. Akce se zúčastnilo 19 dětí a 11 dospělých. Pro účastníky byla připravena stanoviště s úkoly a soutěžemi, mohli se projet na vozíku taženém koněm nebo přímo na koni či poníkovi, zahrát si ping pong v sálu kláštera nebo si zakopat míčem na branku. Večer zapálili táborový oheň, opekli si špekáčky, poseděli a popovídali. Počasí jim přálo a akce se vydařila. Velký dík patří kongregaci redemptoristů za zapůjčení prostor a sponzorům za finanční a věcný dar.
 
Tereza Korgerová
20180511 divadlo zkouska copy31
V sobotu 12. května 2018 v 16. hodin se uskutečnilo divadelní představení dětí v klášterním sále redemptoristů. Divadlo bylo rozděleno na tři části. První část byla pohádková, následovala část k zamyšlení ohledně naší modlitby a poslední část byla vtipným překvapením. Jednalo se o kvíz, ve kterém obecenstvo mělo uhodnout z ukázek, o jakou pohádku nebo film se jedná.

Číst dál: Divadelní odpoledne dětí z Tasovic

Doporučujeme

   

 

Otevřít/Zavřít