webmisie

redemptoristé

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nejbližší události

Žádné nadcházející události k zobrazení!
podcastweb  Diskusniportalwebmisie  Bohosluzbyzive PixTellerwebmisie na instagramu
webKlementTento rok prožíváme výročí 200 let od úmrtí sv. Klementa Hofbauera, rodáka z jihomoravských Tasovic. Z důvodu dlouhodobých koronavirových omezení jsme museli opakovaně zrušit hlavní pouť k sv. Klementovi.
Abychom vás alespoň částečně seznámili se sv. Klementem, vytvořili jsme díky vám i vašim darům webové stránky, jak jsme vám to představili v našem dlouhodobém plánu.
Na těchto stránkách naleznete životopis sv. Klementa, aktuální události i různé články o sv. Klementovi, které budeme postupně přidávat. Věříme, že tímto způsobem alespoň trochu přiblížíme význam tohoto světce pro dnešní dobu. Zároveň u něj můžeme hledat pomoc a ochranu v současné nouzi a můžeme se k němu utíkat ve svízelných situacích.
Stránky o sv. Klementovi můžete navštívit zde: https://klementhofbauer.online
Chci zvláště poděkovat Mgr. Tomášovi Votavovi za spolupráci na životopise sv. Klementa, za materiály, z kterých jsme mohli čerpat informace o kostele sv. Klementa.
Zároveň děkujeme všem sponzorům za jejich finanční dary, díky nimž tyto stránky mohly vzniknout. Věříme, že nám pomůžete i v realizaci dalších misijních projektů, o kterých vás budeme informovat.
Zároveň vás prosíme o sdílení těchto stránek vašim známým i přátelům, ať se odkaz sv. Klementa i úcta k tomuto našemu moravskému rodákovi rozšíří do povědomí naší země.
 
P. Josef Michalčík, redakce webmisie.cz
Pin It

Komentáře vytvořeny pomocí CComment

Doporučujeme

   

 

 


Nejčtenější články