webmisie

redemptoristé

Nejbližší události

Žádné nadcházející události k zobrazení!
po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Obnova univerzita 01 Rasto
Naši slovenští spolubratři redemptoristé spolupracují ve svých misijních aktivitách s laiky a laickými sdruženími. Slovenská Rieka života je jedním z těchto laických společenstvích, která napomáhá novou evangelizací hlásat Boží slovo a způsob života podle Ježíše Krista ve svém okolí a také v zahraničí.
Obnova univerzita 02 Rieka
Jedním z jejich misijních projektů, který se uskutečnil 8. února tohoto roku, byl misijní program pro Katolickou univerzitu v Ružomberku. Společenství laiků Rieka života pod vedením našeho spolubratra redemptoristy P. Rastislava Dluhého (ten úspěšně absolvoval doktorát ohledně médií právě na této univerzitě) nabídli mladým lidem zamyšlení nad tématem: "Jak kráčet s Bohem uprostřed tohoto světa. Kým je pro mne Pán Bůh a proč stojí za to žít společně s ním."
Na toto téma se podělilo svými životními prožitky několik mladých věřících na povzbuzení k životu víry také pro ostatní.
 Obnova univerzita 05 Rieka
Mladí měli také příležitost vyzpívat Bohu při modlitbě chval také své otázky, trápení, sny a tužby.
Hudebníci z Rieky života se dotkli také tématu "chvály a velebení Pána". Zpěv jako modlitba od srdce k Srdci. Oslava Boha jako nejhlubší projev vděčnosti a vztahu lásky.
Obnova univerzita 04 Rieka
Zajisté - celý náš život se má nakonec stát hymnem na oslavu našeho Spasitele. Obnova byla završena večerní mší svatou, na které se společně mohli všichni tváří v tvář setkat s milujícím Kristem.
Obnova univerzita 03 Rieka
Obnova univerzita 06 Rieka
 
Pin It

Doporučujeme

   

 

 


Nejčtenější články

Otevřít/Zavřít

Andělé strážní

andel strazny01Andělé strážní nás chrání před útoky zlého ducha, pomáhají nám na cestě víry, dodávají odvahu a naději v těžkostech a svými vnuknutími nás napomínají, abychom se vyhýbali zlu a volili dobro.
Duchovní slovo ze Svaté Hory - P. František Boldy